![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://kkoukas.gr/sites/all/themes/koukas/images/print-icon.png)
Πέμπτη, 21/09/2023 - 13:38
![](https://kkoukas.gr/sites/default/files/styles/teaser-style-inner/public/news/image/mpasket_mykonos.jpeg?itok=iJYTOxgR)
•Για πρωτη φορά στο νησί μας ο Δήμος Μυκονου σε συνεργασία με την ομαδα του ΑΟ Μυκονου BC υποδέχονται ενα μεγαλο μπασκετικο διημερο event και το GNC 3on3 -του προπονητη που εχει γραψει την δικη του μεγαλη ιστορια στα μπασκετικα δρώμενα της χώρας κ.Giatras Makis - οπου και κανει την τελευταια του και καλυτερη επίσκεψη στο Παλιο Λιμανι της Μυκονου!
ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 30/9-1/10 βρες την παρεα σου (μεχρι 4 ατομα) στις εξης κατηγοριες:
- Mix Under 11
- Mix U13
- Women U15
- Men U15
- Women U18
- Men U18
- Women 18+
- Men 18+
- Men 35+
::::::::::::::
ΔΗΛΩΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΔΩΡΕΑΝ στην αιτηση που θα βρεις στο πρώτο σχόλιο και ετοιμασου για μπασκετικη απολαυση εσυ και οι φιλοι σου στο «κεντρο» του νησιου!